Top ātrā kredīta izsniedzēji Latvijā

Latvijā ar ātro kredītu izsniegšanu nodarbojas vairākas kompānijas. Katram ir sava komisijas maksa un akcijas. Lai kredītņēmējs varētu izvēlēties sev izdevīgāko ātro kredītu izsniedzēju, ātrais kredīts ir izveidojis izdevīgākos kompānijas, kurs piedāvā ātros kredītus internetā pāris minūtēs un bez ķīlas un galvojuma.

SMScredit mūsu skatījumā ir pirmajā vietā, jo piedāvā pirmo kredītu bez maksas jeb 0% pirmajam aizņēmumam. Pieejamas arī dažādas akcijas, kā arī zemu komisijas maku par ātro kredītu izmantošanu.

Opencredit mūsu skatījumā ir otrs izdevīgākais īstermiņa aizdevumu izsniedzējs Latvijā. Arī Open credit ir zemas komisijas maksas par aizdevuma izmantošanu, bet nedaudz lielākas par SMScredit.

Ātrais kredīts un kredītu centrs ieņem trešo vietu. Abi piedāvā izdevīgus īstermiņa aizdevumus, bet komisijas maksa ir augstāka, nekā SMScredit un Opencredit!

Ja vēlies saņemt ātros aizdevumus no kāda minētā ātrā kredīta izsniedzēja – Tev nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību, kā arī nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām. SMScredit piedāvā ātros aizdevumus no 20 gadiem, Opencredit piedāvā ātros aizdevumus no 20 gadiem, bet Ātrais kredīts un Kredītu centrs no 21 gada vecuma. Lai saņemtu aizdevumu no Ātrais kredīts vai Kredītu centrs – jābūt strādājošai fiziskai personai, bet lai saņemtu no Opencredit tiek prasīti pastāvīgi ienākumi. Lai saņemtu aizdevumu no SMScredit ir jābūt no 20 – 75 gadus vecam, nepieciešams konts, kādā no Latvijas bankām un protams, nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

Ātrais kredīts palīdzēs situācijās, kad nepieciešami papildus naudas līdzekļi, kādu neparedzētu maksājumu segšanai. Ātrais kredīts nepalīdzēs segt citus ātros kredītus – Tas radīs tikai papildus problēmas. Pirms aizņemies rūpīgi izvērtē savas spējas atmaksāt kredītu, izvērtē vai spēsi atmaksāt kredīta maksājumus.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas spējas atmaksāt aizdevumu!

Advertisements

Birkas:

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: