Dažas vecākas atsauksmes

“Pirmais kredīts ir bez pirmās maksas un katram nākamajam ir simboliska komisijas maksa. SMS kredīts kontā nonāca ~10 minūšu laikā, kā arī ir skaidri definēti līguma nosacījumi. Tās ir tās lietas, kāpēc es izvēlējos ātro kredītu no SMS credita.”

Edgars.

“Teicama apkalpošana! Pirmais kredīts bez pirmās maksas… Kā arī papildpakalpojums – aizdevuma pagarināšana, kas ļauj ātri un ērti pagarināt kredīta atmaksas termiņu.”

Inga.

“Izmantoju ātro kredītu, kad steidzami nepieciešama nauda neparedzētiem maksājumiem. Izmantoju tieši SMScredit pakalpojumus, jo ir daudzi bonusi, kas nav citiem ātro kredītu izsniedzējiem.”

Ivars.

“Pateicoties tam, ka pirmais ātrais kredīts man tika piedāvāts bez maksas – esmu uzticīgs sms credit klients. Rekomendēju tikai un vienīgi SMScredit pakalpojumus.”

Juris.

“Ātrais kredīts ir ne tikai ātrs, bet arī ērts risinājums. Man ātrs kredīts ir risinājums situācijā, kad nepieciešama nauda, bet līdz algai paciesties nav iespējams. SMS kredītu izvēlējos, jo papildus ir iespējams uzkrāt bonusa eiro, kas ļauj ietaupīt un ļoti nepārmaksāt.”

Kristīne.

Advertisements

Birkas:

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: