Cik vērts ir tavs pārdodamais auto?

Cilvēki domā, ka, tā kā viņu auto ir vērts € 7000 un tie ir parādā € 10,000, viņiem nāksies to iemainīt dīlerim, lai nomaksātu parādu.

Es zinu, ka Jūs esat redzējuši reklāmas… “Mēs atmaksāsim visu, ko Jūs esat parādā!”. Kā tad. Viņi to pārnesīs uz Jūsu jauno kredītu, pārliecinoties, ka nākamreiz, kad Jūs vēlaties jaunu automašīnu, Jūs būtu tādā pašā situācijā.

Ja Jūs tiešām domājat, ka auto tirgotāji var atļauties maksāt par visām TV un radio reklāmām un būt dāsni savos piedāvājumos klientiem, Jūs vēl neko nesaprotat.

Fakts ir tāds, ka Jums joprojām vajadzētu parūpēties par to pašam. Ja Jums ir labs kredītreitings, Jums ir daudz iespēju un pat tad, ja tas nav tik labs, Jūs tik un tā varat ietaupīt nedaudz naudas, parūpējoties par to paša spēkiem.

Tāpēc izspēlēsim veco scenāriju. Jūs esat parādā € 10,000 un Jūsu auto ir vērts aptuveni € 7000 un Jūsu kontā nav nepieciešamās summas, lai segtu starpību.

Pārdodiet savu auto privāti. Pārdodiet to par summu, ko tā ir vērta un iegūstiet kredītu bankā, lai segtu starpību. Jums būs nepieciešams iegūt šo kredītu laicīgi, tādēļ dienā, kad Jūs publicējat sludinājumu par auto pārdošanu, piesakieties kredītam. Tātad, Jums ir nepieciešami tikai €3000. Tā kā kredīta summa nav pārmērīgi liela, Jums ir jābūt iespējai to saņemt.

Šādi Jūs varēsiet ietaupīt daudz naudas un nomaksāt kredītu (bet noteikti izveidojiet rūpīgu atmaksas plānu).

Ideālā gadījumā Jūs varat saņemt kredītu no Jūsu bankas un pēc auto pārdošanas Jums būs visa nepieciešamā nauda Jūsu kontā.

Ko Jūs no tā iegūstat?

Jūs neesat pakļauti nekādām mahinācijām no dīlera puses un varat ievērojami ietaupīt. Jūs iegūstat vairāk naudas no auto pārdošanas privāti un varat iegādāties jaunu auto vienkāršāk, bez maiņas.

Ņemiet vērā manis dotos padomus un pataupiet savu naudu un vilšanos.

Advertisements

Birkas:

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: