Daži jautājumi par finansēm

Vai Jūs neesat apmierināts ar savu pašreizējo finansiālo stāvokli? Vai Jūs uztrauc, ka Jūs nevarat samaksāt par Jūsu ikmēneša uzturēšanās izdevumiem? Vai Jums ir bail, ka Jūs nevarēsiet atrast naudu, lai segtu ārkārtas izdevumus? Vai Jūs veicat pirkumus, ko vēlāk nožēlojat? Kad Jūs domājat par naudu, vai Jūs jūtaties nomākts, nobijies vai satraukts?

Ja Jūs atbildējāt ar jā uz vienu vai vairākiem no šiem jautājumiem, tad pastāv iespēja, ka Jūs esat finansiāli satraukti. Tomēr Jums nevajadzētu būt finansiāli satrauktam un to ir iespējams labot ar dažiem vienkāršiem paņēmieniem.

  • Izmantojiet kuponus un īpašos piedāvājumus. Jūs varat ietaupīt līdz pat līdz € 20 katru reizi, kad iepērkaties. Tas ļauj ietaupīt diezgan daudz ilgtermiņā. Izmantojiet veikalu bukletus un mājaslapas, lai atrastu labākos piedāvājumus. Šis ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā ietaupīt naudu katru mēnesi.
  • Iegādājieties pārtikas preces par akcijas cenām. Veidojiet savu, iknedēļas, budžetu ap šīm precēm. Jūs varat iegādāties preces ar īsāku termiņu un zemāku cenu, ja varat tās izlietot laikā. Jūs būsiet pārsteigts, cik mazs var būt Jūsu pārtikas rēķins.
  • Pērciet lētākus produktus no ne tik labi zināmiem zīmoliem. Šīs preces var būt tikpat labas kā zīmolu preces, bet tās ir daudz lētākas.
  • Ja Jūs smēķējat, iegādājieties tinamo tabaku, nevis cigaretes. Tas var likties muļķīgi, bet Jūs varat ietaupīt kaudzi naudas. Vai vēl labāk, atmetiet pavisam.
  • Vēl viens labs padoms ir atteikties no restorānu apmeklējumiem. Jūs varat droši pagatavot garšīgus ēdienus mājās par daļu no cenas, ko Jums izmaksās ēšana restorānā. Pagatavojiet savu salātu mērci un pagatavojiet bļodu ar Jūsu mīļākajiem salātiem.
  • Brauciet kopā ar citiem. Ja Jūs braucat kopā ar draugiem vai kolēģiem uz darbu, vai braucat ar velosipēdu, Jūs varat ietaupīt vismaz € 50 mēnesī, ja ne vairāk. Un braukšana ar velosipēdu ir arī laba videi.
Advertisements

Birkas:

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: