Kur iepirkties lētāk?!

Cenas ir bijušas augstas, ilgu laiku, bet pēdējo pāris gadu laikā cenas pieaug neiedomājamā ātrumā! Es neesmu pārliecināts, kas sāka šo neprātu. Tās varētu būt pārtikas cenas, vai mājokļu cenas, kas sasniedz vairāk nekā €30,000 par vidusmēra dzīvokli vai arī auto cenas, kas vidēji svārstās līdz € 5,000. Tas pat vairs nav svarīgi. Gala rezultāts ir tāds, ka mums ir jāpiedomā, pirms mēs dodamies iepirkties.

Sāciet iepirkties vairumā. Pērciet bioloģisko pārtiku lielākos iepakojumos. Graudus, pupas, garšvielas un citas pārtikas preces, ko Jūs lietojat regulāri, var iegādāties vairumā, un tas var ietaupīt diezgan daudz naudas. Varu atklāt lielisku vietu – Promo Cash and Carry, kur iepirkt pārtiku vairumā lētāk. Tā kā bioloģiskā pārtika kļūst aizvien populārāka, Jūs varat droši pievienoties līdzīgi domājošiem kaimiņiem un iepirkties lēti, pērkot vairāk par vairumtirdzniecības cenām. Tas var Jums izmaksāt tikai 50% no tā, ko Jūs maksāsiet mazumtirdzniecībā!

Jūs, protams, nevarat pilnībā atteikties no došanās uz vietējo veikalu. Bet plānojiet savus braucienus. Tā vietā, lai veiktu divus apmeklējumus nedēļā, plānojiet doties uz veikalu reizi divās nedēļās. Izveidojiet iepirkumu sarakstu un Jums būs iespēja izvairīties no impulsīvu pirkumu veikšanas, kas Jums nav nepieciešami. Ja Jums vairāk patīk svaigi augļi un dārzeņi, Jums var būt nepieciešami biežāki apmeklējumi, bet Jūs varat tos veikt, koncentrējoties tikai uz to, kas Jums ir nepieciešams.

Dodoties uz veikalu, paņemiet tā bukletu un izpētiet, kuriem produktiem ir izdevīgas cenas tajā nedēļā, un balstiet savu pārtikas sarakstu ap šiem produktiem. Jūs, iespējams, varat nopirkt visu, kas Jums ir nepieciešams šai nedēļai vienā veikalā, ja vien kādā citā veikalā dažas preces ir par tik zemām cenām, ka ir vērts tērēt papildus degvielu, lai dotos uz šo veikalu.

Advertisements

Birkas: , , , , , , ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: