ĒRTS VEIDS, KĀ AIZŅEMTIES

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā arvien vajadzīgi efektīvi risinājumi un veikti uzlabojumi dažādās jomās – tostarp finanšu jomā. Ņemot vērā dažādās situācijas, kad vajadzīgi papildus naudas līdzekļi, pastāv vairāki varianti, kā vajadzības gadījumā noformēt aizdevumu. Daži no tiem – ātrie kredīti, ko ērti var noformēt internetā, kā arī SMS kredīti.

Ātrais kredīts ir laba iespēja situācijās, kad radušies neparedzēti izdevumi, un nauda vajadzīga steidzami. Ātrais kredīts noformējams ērtā veidā – praktiski jebkurā laikā.

Pieaugot piedāvājumam, pieaudzis arī piedāvājums – tagad ātrie kredīti pieejami pie dažādiem kredītdevējiem. Katrs kredītņēmējs grib aizņemties pēc iespējas izdevīgāk, tāpēc labāko aizdevumu atrast palīdzēs vairāku aizdevēju salīdzināšana.

ATRODI LABĀKO RISINĀJUMU

Izvēloties kredītdevēju, vērts uzmanību pievērst vairākiem faktoriem. Svarīgi kritēriji ir, piemēram:

  • Kredītlimits. Katrs aizdevējs noteicis maksimālo kredīta summu. Visbiežāk ātrie kredīti tiek izsniegti dažu simtu eiro apmērā, taču ir arī tādi aizdevēji, kas piedāvā lielākas summas jeb tā saucamos patēriņa kredītus.;
  • Bezprocentu ātrais kredīts. Daudzi aizdevēji piedāvā pirmo kredītu bez maksas, kas nozīmē, ka kredītam netiek piemērota procentu likme – būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies;
  • Saņemšanas laiks. Lai arī ātrie kredīti un SMS kredīti pieejami īsā laikā pēc to apstiprināšanas, ņem vērā arī šo faktoru, īpaši, ja nauda nepieciešama pēc iespējas ātrāk;
  • Vecuma ierobežojums. Lielākā daļa aizdevēju kredītus piedāvā tiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem, kas sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu, taču ir arī izņēmumi;
  • Procentu likme. Ja esi izvēlējies aizdevēju, kurš nepiedāvā bezmaksas kredītu vai vēlies aizņemties atkārtoti, iepazīsties ar procentu likmi, jo tieši tā nosaka, cik izdevīgs ir konkrētais ātrais kredīts vai SMS kredīts;
  • Kredītdevēja darba laiks. Liela daļa kredītdevēju strādā arī brīvdienās un svētku dienās, tādejādi šo aizdevuma variantu padarot vēl ērtāku.

DAŽI SOĻI LĪDZ KREDĪTAM

Kad atrasts atbilstošākais aizdevējs, atliek tikai reģistrēties tā mājaslapā. Reģistrējoties tiks  prasīta arī vienreizēja maksa 0,01 EUR apmērā. Svarīgi to veikt no tā bankas konta, uz kuru vēlies saņemt kredītu. Kad tas paveikts, vari pieteikties aizdevumam, norādot vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu.

STEIDZAMI NEPIECIEŠAMA NAUDA? NODERĪGS BŪS SMS KREDĪTS

Popularitāti iemantojuši arī SMS kredīti. Un ne velti – SMS kredīts ir vienkāršākais veids, kā saņemt sev vēlamo naudu, lai kur Tu arī atrastos. SMS kredīts ir labs risinājums arī tad, ja tuvumā nav dators, kā arī situācijās, kad nauda vajadzīga pēc iespējas ātrāk. Jāpiebilst, lai SMS kredīts varētu tikt noformēts, vispirms jāreģistrējas izvēlētā kredītdevēja mājaslapā. SMS kredīts – moderna iespēja visdažādākajās situācijās!

ATBILDĪGA AIZŅEMŠANĀS

Lai arī ātrie kredīti un SMS kredīti ir ērti pieejami, jāņem vērā, ka tie tiek izsniegti personām ar teicamu kredītvēsturi un atbilstošiem ienākumiem.

Ātrais kredīts – labs risinājums neparedzētu izdevumu gadījumā. Tomēr, lai SMS kredīti un citi līdzīgi risinājumi patiešām kļūtu par atbildi, nevis iemeslu jaunām grūtībām, būtiski aizņemties atbildīgi, izvērtējot visus riskus.

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: