Kredīta neatmaksāšanas ietekme uz Jūsu kredītvēsturi

Kredīta neatmaksāšana tiks ierakstīta Jūsu kredītvēstures failā. Kredīta neatmaksāšanai var būt negatīva ietekme uz Jūsu kredīta reitingu un tas var ietekmēt Jūsu tiesības uz nākotnes kredītu. Jums vienmēr vajadzētu veikt maksājumus laikā un pilnā apmērā, lai izvairītos no jebkādas ietekmes uz Jūsu kredīta reitingu.

Kredīts

Kredīta pagarināšana

Nav ieteicams atjaunot vai pagarināt ātro kredītu, tomēr, ja Jums tas ir nepieciešams, Jums jāsazinās ar savu aizdevēju, lai iegūtu pagarinājumu. Lielākā daļa ātro kredītu aizdevēju iekasēs papildus maksu un papildus procentus par kopējo nesamaksāto kredīta atlikumu. Tas izmaksās Jums vairāk papildus maksās un procentos. Jums vajadzētu pārbaudīt Jūsu izvēlētā aizdevēja pieeju ātrā kredīta pagarinājumam, pirms Jūs piesakāties kredītam.

Ātro kredītu piedziņas prakse

Ja Jums neizdodas laikā veikt kredīta atmaksu, lielākā daļa aizdevēju sazināsies ar Jums pa tālruni, pa pastu vai e-pastu. Ja Jums atkārtoti neizdodas veikt atmaksu, aizdevēji var izmantot kredītu piedzinēju kompāniju pakalpojumus. Jums vajadzētu iepazīties ar aizdevēja kredītu piedziņas paņēmieniem, pirms Jūs izmantojat to pakalpojumus.

Advertisements

Birkas: ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: