Ātrais kredīts līdz 650 EUR

Ātrais kredīts internetā no trīs vadošajiem īstermiņa aizdevuma izsniedzējiem līdz 650 EUR bez lielās maksas. Tas ir ātrais kredīts bez ķīlas un galvojuma, kuru var saņemt pāris minūšu laikā. Tas dod iespēju aizņemties ātro kredītu internetā līdz pat 650 EUR bez lielās maksas.

Lai saņemtu 650 EUR ātro kredītu bez proc. maksas Jums būs jāpiesakās kredītam pie trim aizdevējiem – SMS, ViaS un Mini. Šie trīs aizdevēji piedāvā ātru un izdevīgu kredītu bez ķīlas un galvojuma – pirmajā reizē bez procentiem un komisijas maksas. SMS Jums piedāvā ātro kredītu bez ķīlas un galvojuma līdz 300 EUR. Via Jums piedāvā ātro kredītu bez ķīlas un galvojuma līdz 200 EUR bez maksas. Mini Jums piedāvā ātro kredītu bez ķīlas un galvojuma līdz 150 EUR bez maksas. Aizņemoties vienlaicīgi no SMS, Via un Mini  – Jūs varat saņemt 650 EUR lielu ātro kredītu bez maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies.

Kas var saņemt SMSx, Viax un Minix  ātro kredītu

Jums nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību. Lai saņemtu 650 EUR lielu ātro kredītu Jums jābūt vismaz 20 gadiem. SMS piedāvā aizņemties ātro kredītu no 20 līdz 75 gadiem, bet Via no 20 līdz 70 gadiem un Mini no 20 līdz 72 gadiem. Jums jābūt nokārtotām saistībām ar visām trim minētajām kompānijām, jo vienam klientam var būt tikai viens aktīvs ātrais kredīts pie viena aizdevēja. Papildus Jums būs vajadzīgs telefons, e-pasta adrese un bankas konts uz kuru tiks pārskaitīts kredīts.

SMSx, Viax un Minix

Pie SMS, Via un Mini netiek prasīta ne ķīlas, ne galvotājs. Ātro kredītu priekšrocība ir to ātrums un ērtais saņemšanas veids, kā arī  SMS, Via un Mini gadījumā tas ir izdevīgums, jo reāli pirmais kredīts ir bez procentiem. Aizņemoties no visām trim kompānijām vienlaicīgi maksimālo summu 650 EUR, tad atmaksas brīdī Jums būs jāatdod tie paši 650 EUR.

Ja nepieciešams, tad pagarini atmaksas termiņu

SMS dod iespēju saviem klientiem pagarināt atmaksas termiņu 7, 14 vai 30 dienām. Via dod iespēju saviem klientiem pagarināt atmaksas termiņu 7, 14 vai 30 dienām, bet Mini 5, 15 vai 30 dienām. Šis pakalpojums ir labs risinājums, ja klients atmaksas termiņa beigās nespēj atmaksāt savu ātro kredītu.

Advertisements

Birkas:

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: