Credit

Ātrais aizdevums no credit24 pāris minūtēs, kas palīdzēs steidzamu izdevumu segšanai. Aizņemies atbildīgi, jo aizdevumu var atļauties cilvēki ar ienākumiem, kuri ir izvērtējuši iespējas atmaksāt ātro aizdevumu no credit24.

Lai pieteiktos un saņemtu pozitīvu atbildi credit24 aizdevumam Jums Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam ar beztermiņa atļauju. Ja esi Latvijas Republikas pilsonis vai pastāvīgs iedzīvotājs ar beztermiņa atļauju, tad vari pieteikties credit24 aizdevuma. Papildus Tev jābūt vecumā no 18 gadiem līdz 70 gadiem, kas ir nepieciešams lai saņemtu pozitīvu atbildi aizdevuma pieteikumam. Vēl ir nepieciešami regulāri ienākumi, kas ļauj atmaksāt aizdevumu, kurš tika izsniegts no credit24. Un protams nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību, kā arī jābūt atmaksātiem visiem credit24 aizdevumiem. Ja viss būs kārtībā, tad aizdevums noteikti tiks piešķirts, bet credit24 var atteikt aizdevuma izsniegšanu un patur sev tiesības nepaskaidrot atteikuma iemeslu.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt ātro aizdevumu internetā, kas ir bez ķīlas un galvojuma un kuru iespējams saņemt pāris minūšu laikā uz norādīto bankas kontu. Aizdevumu var atļauties cilvēki ar regulāriem ienākumiem. Ātrais aizdevums nav labs risinājums, lai segtu citus ātros aizdevumus. Tas palīdzēs situācijās, kad nepieciešami steidzami naudas līdzekļi, kāda pirkumam vai pakalpojuma nomaksai, kad līdz algai nav laika gaidīt.

Kur pieteikties credit24 aizdevumam

Pieteikties aizdevumam vari jebkurā diennakts laikā – credit24 mājas lapā, bet pieteikums tiks izskatīts katru dienu no 8:00 līdz 22:00. Tajā laikā arī varēsi saņemt pozitīvu vai negatīvu atbildi aizdevuma pieteikumam. Ja atbilsti iepriekš minētajiem nosacījumiem, tad noteikti arī saņemsi pozitīvu atbildi.

Kā atmaksāt credit24 aizdevumu

Aizdevumu iespējams atmaksāt vairākās vietās un vairākos veidos, kas dod klientam katram pašam izvēlēties sev piemērotāko un ērtāko veidu aizdevuma atmaksai. Un tie ir internetbanka, kā arī jebkurā bankā un Latvijas Pasta nodaļās visā Latvijā. Sīkāk par to visu var apskatīt credit24 mājas lapā, kur arī būs precīza informācija.

Advertisements

Birkas:

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: