Īstermiņa pārdošana

Tā būtībā ir mājas pārdošana pirms īpašumtiesību atņemšanas, kad mājas īpašnieks pārdod īpašumu par tādu cenu, kā ir panākta vienošanās ar kredītiestādi. Īstermiņa pārdošana bieži vien ir par mazāku summu nekā hipotekārā kredīta apjoms, tādēļ par to ir jāvienojas ar aizdevēju.

Īstermiņa pārdošanas parasti ir diezgan ātras, kā arī liek uzsvaru uz ātru kredīta nomaksu.

Kredītu noteikumu maiņa

Kredītu izmaiņas pēdējos gados ir kļuvušas populāras, pateicoties jaunajām programmām. Šādas kredītu izmaiņas var samazināt vispārējās procentu likmes, pārstrādāt kredīta noteikumus vai pat atmest daļu no pamatsummas. Kredītu noteikumu maiņa var pat sniegt pagaidu pārtraukums no ikmēneša maksājumu veikšanas, kas dod laiku māju īpašniekiem pielāgot savas finanses un sākt maksājumus no jauna.

No gaišās puses, Jūs paturēsiet savu māju un Jūsu kredītreitings netiks skarts, tomēr Jums ir jākvalificējas šai programmai, kas var būt grūti, atkarībā no tā, cik daudz Jums pieder un īpašajiem apstākļiem, kādos Jūs atrodaties. Ēnas puse ir tā, ka Jums ir jābūt nodarbinātam, kas izslēdz šo iespēju tiem, kuri ir zaudējuši darbu.

Īstermiņa pārdošana pret kredīta noteikumu maiņu

Galu galā, Jums vispirms ir jāapsver kredīta noteikumu maiņa, lai gan Jums ir jārīkojas ātri, jo kavēšanās var samazināt Jūsu izredzes iegūt pienācīgu īstermiņa pārdošanu. Jūs varat ātri pārbaudīt atbilstošās programmas, lai redzētu, vai Jūs tām kvalificējaties.

Ja jā, tad kredīta noteikumu maiņa ir pareizā izvēle.

Tomēr, ja Jūs nevar pretendēt uz kredītu noteikumu maiņu, Jums ātri jāsāk īstermiņa pārdošanas process. Atcerieties, ka, jo agrāk Jūs rīkojaties, jo labākas ir Jūsu izredzes paturēt Jūsu mājokli vai vismaz aizsargāt Jūsu kredītreitingu.

Jebkuru jautājumu un neskaidrību gadījumā neklusējiet, bet sazinieties ar konsultantiem vai aizdevēju. Risinājums ir vienmēr!

Advertisements

Birkas:

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: