Īpašumtiesību problēmas

Jums ir nepieciešams atcerēties ļoti rūpīgi izpētīt auto īpašumtiesību sertifikātu. Tas var sniegt vērtīgu informāciju par auto, pat ja Jūs neaplūkojat automašīnas vēsturi. Piemēram, ja pārdevēja vārds nesakrīt ar vārdu uz īpašumtiesību sertifikāta, tad šis transportlīdzeklis ir nesen pārdots. Lai gan tas var vienkārši norādīt, ka dīleris tikko ir iegādājies transportlīdzekli, tas var būt arī riskanti tāpēc, ka gadījumā, ja transportlīdzeklis ir bojāts, daudziem dīleriem to ir grūti pārdot un tādējādi tas pāriet no viena uz otru, kas izraisa straujas īpašumtiesību izmaiņas, tāpēc jaunais pārdevējs varētu darboties tikai kā pārdošanas aģents nevis faktiskais īpašnieks, kam ir grūti pārdot problemātisko transportlīdzekli.

Īpašniekiem  arī jāizvairās no tā auto vēstures slēpšanas. Tas notiek, kad transportlīdzeklis ir bijis norakstīts, bet īpašnieks mēģina slēpt šo faktu. Ir ieteicams saņemt īpašumtiesību garantiju rakstiski, ja Jums ir aizdomas, ka ar auto viss nav kārtībā. Tas īpaši palīdz, ja Jums liekas, ka pārdevējs nav pilnīgi godīgs ar Jums par transportlīdzekļa vēsturi.

Viena šāda iespēja būtu, kad klientiem ir jāmaksā iknedēļas maksājumi, ko nedrīkst kavēt, kā arī jāpieņem zemas kategorijas transportlīdzekļi uz pāris gadiem, līdz tie pierāda, ka viņiem var uzticēties; vai arī jāgaida līdz brīdim, kad viņu situācija kļūst labāka un viņi var sniegt pierādījumu par ienākumiem, kas var atbalstīt to lielākos maksājumus.

Advertisements

Birkas: ,

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: